Про нас

Виробництво пластикових товарів – одна з найпоширеніших сфер сучасної хімічної промисловості. На етапі найвищого піку розвитку обладнання та розробок щодо полімерних матеріалів ми є компанією, яка не зупиняється на сьогоднішніх досягненнях. У питаннях якостей та використання інноваційних технологій ми щодня працюємо на покращенні даних параметрів.
Особливість виробництва EuroTara – орієнтація на дотримання технологічності процесу та запити нашого клієнта. Крім стандартної комплектації, до нас вже багато років звертаються за індивідуальними розробками, які знаходять відгуки у найкращих майстрів своєї справи.
Суть нашої роботи полягає у відповідальному підході до виробництва – кожна дрібниця та побажання мають бути почуті. А дотримання стандартів якості – беззастережне. Щоб придбати товари з каталогу на нашому сайті, звертайтеся за вказаними контактами, і ви переконаєтеся, що ми є прикладом справжньої європейської якості.

Наша компанія спеціалізується на випуску ПЕТ тари (преформа, пляшка, кришка). Для виробництва цієї продукції ми використовуємо первинну сировину провідних виробників та сучасне модернізоване обладнання.

Що ви можете отримати у нас?

преформи, вагою від 20 до 95 грам;

– пляшка від 0,2 до 10 літрів з високим та низьким горлом;

– кришка: висока і низька, будь-якого кольору, і можливо з логотипом.

А також ми завжди надамо те, що підійде саме Вам. Виконаємо замовлення вчасно. Підкажемо, що найкраще для Вас. І Вас приємно здивує ціна на пластикові пляшки та іншу нашу продукцію.