Одноразові вилки

Вилка одноразова полістирольна

Вилка одноразова полістирольна

В упаковці 100шт.
Опис товару
Довжина 160 мм. Висока якість матеріалів
Ніж одноразовий

Ніж одноразовий

В упаковці 100шт.
Опис товару
Довжина 170 мм.

Одноразові вилки – важливий атрибут для організації фуршетів та виїзних заходів. Вони використовуються у сфері кейтерингу, в кафе та ресторанах швидкого харчування. Залежно від багаторазових аналогів ціна цього виду посуду невелика. Самі вироби легкі, не гнуться, не ламаються, мають достатню міцність, щоб наколоти шматок твердої їжі.

Одноразові вилки

Матеріали виготовлення

Існує кілька матеріалів для виготовлення одноразових виделок, які можна розділити на дві великі групи – дерев’яні та пластикові виделки. Дерев’яні вироби можна купити для виїзного фуршету або іншого такого заходу. Вони виглядають стильно та солідно. Але ціна такого виробу порівняно висока.
Щоб правильно вибрати столові прилади, потрібно знати, що виробники застосовують два варіанти харчового пластику – полістирол (PS) та поліпропілен (PP).

Вилки з полістиролу популярні через вартість. Вони не підходять для гарячої їжі, тому що при температурі понад 60 градусів пластик може деформуватися. Крім того, в їжу можуть потрапити токсичні елементи.
Поліпропіленові вилки дещо дорожчі за PS аналог. Одночасно вони міцніші, нерідко мають стильніший дизайн. І найголовніше, підходять для гарячої їжі, цей матеріал витримує температуру до +110 градусів.

Одноразова вилка з дерева складніша у виробництві, відповідно, її вартість навіть при покупці великим оптом буде не вигідною порівняно з пластиком. Але вони мають свої переваги:

  • Естетичність. Така одноразова вилка припаде до смаку навіть найвибагливішим гостям.
  • Екологічність. Дерево розкладається швидко, тому виріб не несе такої шкоди екології, як одноразові вилки із пластику.
  • Гігієнічність. Можна одразу визначити за видом вилки, користувалися ним раніше чи ні. Тому повторне застосування приладу виключено.

Купити будь-який вид одноразового посуду можна упаковками по 10, 20, 50 або 100 штук. Чим більша фасування, тим вигідніша ціна. У Києві та інших регіонах України одноразовий посуд широко доступний у роздріб. Але якщо компанія купує ці предмети регулярно, найкраще вибирати товар від виробника.

Пластикові вилки

Одноразова вилка причин популярності

Пластиковий посуд активно використовують не лише через вигідну ціну. Набагато важливіші інші плюси:

  • Компактність та легкість. Пластикова вилка не погнеться під час транспортування, займає мінімум місця, не розіб’ється.
  • Харчові види пластику зручні у використанні. Матеріал не нагрівається від контакту з гарячою їжею, не обпалює руки.
  • Одноразові виделки гігієнічні. Посуд призначається для використання однією людиною. У разі правильного використання вона ніколи не стане джерелом інфекції.
  • Широкий вибір дизайну. Пластикова вилка може бути будь-якої форми та розміру з різним числом зубчиків. Її можна зробити будь-якого кольору, у тому числі з різними малюнками. Такий посуд стане додатковим джерелом піару.
  • Хімічна інертність матеріалу. Якісні пластикові виделки не окислюються, не просочуються запахи та повністю безпечні для здоров’я.

Як замовити одноразові вилки оптом недорого

Продаж одноразового посуду оптом – рішення вигідне. Компанії, які регулярно потребують цього типу посуду, можуть укласти договір та отримувати якісні вироби на вигідних умовах. Київ поряд з іншими регіонами України пропонує широкий вибір постачальників, але важливо враховувати, що багато хто з них – посередники. При пошуку продавця, який забезпечить найкращі умови, слід пам’ятати про цей параметр. Також слід вивчити, чи Україна доступна для доставки, чи є самовивіз у потрібному регіоні. Після цього можна зв’язуватися з менеджером для обговорення подробиць.