Харчові пластикові відра

ВІДРО 0.5Л

Відро

∅ х В, мм: 120 х 60
Об’єм, л: 0.5
Вага, кг: 0.035
Ціна:
Кількість 100 шт
ВІДРО 1Л

Відро 1л

∅ х В, мм: 125 х 115
Об’єм, л: 1
Вага, кг: 0.047
Ціна:
Кількість 100 шт
ВІДРО 2Л

ВІДРО 2Л

∅ х В, мм: 160 х 150
Об’єм, л: 2
Вага, кг: 0.089
Ціна:
Кількість 100 шт
ВІДРО 1,5Л

ВІДРО 1,5Л

∅ х В, мм: 170 х 130
Об’єм, л: 1,5
Вага, кг: 0.09
Ціна:
Кількість
ВІДРО 3Л

ВІДРО 3Л

∅ х В, мм: 200 х 139
Об’єм, л: 3
Вага, кг: 0.13
Ціна:
Кількість 50шт
ВІДРО 5Л

ВІДРО 5Л

∅ х В, мм: 225 х 195
Об’єм, л: 5
Вага, кг: 0.203
Ціна:
Кількість 50шт
ВІДРО 10Л

ВІДРО 10Л

∅ х В, мм: 292 х 223
Об’єм, л: 10
Вага, кг: 426
Ціна:
Кількість 10шт
ВІДРО 20Л

ВІДРО 20Л

∅ х В, мм: 326 х 364
Об’єм, л: 20
Вага, кг: 0.763
Ціна:
Кількість 10шт

Пластикові відра використовуються в Україні всюди та характеризуються своєю універсальністю. Є досить герметичні ємності, дуже часто пропоновані від виробника разом з кришкою. Як правило, зберігати в них можна практично всі харчові продукти та технічні речовини. Нерідко вони застосовуються у сферах, не пов’язаних із їжею. Користувачі повною мірою оцінили зручність зберігання в полімерній тарі будівельних матеріалів, добрив, глини, вапна, прального порошку та інше. Зумовлено це специфікою виготовлення та складом основної сировини.

Пластикові відра

Технологія випуску пластикових відер

Сам процес передбачає використання спеціального гранульованого порошку, що плавиться при високих температурах, з подальшим додаванням барвника. Все виробництво передбачає застосування унікальної технології ротаційного лиття у спеціальні прес-форми. Завдяки цьому харчові пластикові відра виходять у певному форматі, розмірі та діаметрі. Зазвичай під час виробництва застосовують холоднокатаний формат, що зумовлює цілком доступні ціни на готову продукцію. Крім того, цей спосіб дає потенціал отримати в результаті посудину без зварних швів, що значно збільшує його загальний термін служби.
Наступний етап – оснащення вилитих виробів ручками. У магазинах можна побачити пластикове відро у різних варіаціях – з металевими чи пластмасовими власниками. У першому випадку комплектуючі виготовляються за допомогою згинання на верстатах. У другому виробляються литі ручки. Завершальним моментом вважається комплектація, у результаті посуд готується до виходу з герметичною кришкою.

На користь покупки пластикових відер від виробника

В основному торгові марки, що випускають пластикові відра, створюють універсальний продукт, що дозволяє зберігати харчові запаси або побутову хімію. Купити харчове пластмасове відро може будь-який користувач, у тому числі підприємці та керівники підприємств. Найчастіше вони воліють опт, що дуже вигідно зрештою. У побуті досить часто передбачається харчове застосування пластикових відер для солінь, варення, маринадів та інших заготовок на зиму.

Як правило, інтенсивний продаж у цій ситуації керується факторами:

  • широкий діапазон місткості;
  • компактність форм та зручність використання;
  • високий ступінь герметичності;
  • невелика вага;
  • у порожньому вигляді пластикові відра легко складаються шляхом штабелювання;
  • здатність витримувати температури від -25°С до +75°С.

Полімерна тара є гарною альтернативою бляшаним або скляним упаковкам – за показниками міцності та транспортування. Ще однією, не менш важливою перевагою є нескладна процедура догляду. Наприклад, ємність для меду легко відмивається звичайною теплою водою. Якщо ж потрібно очистити виріб після олії або жиру, то в цьому випадку знадобляться кілька крапель миючого засобу.

Пластикові відра

Пропозиції від Еuro-tara

Величезний вибір різноформатних товарів з полімерів, ціна яких варіюється в розумних межах, дає можливість підібрати оптимальний варіант для будь-якого випадку. Пластикове відро надається у прозорих модифікаціях, а також із матеріалу білого кольору. Весь сегмент товару забезпечує потенціал для застосування у харчовій промисловості. Компанія пропонує купити такі позиції:

  • харчова ємність на 0,5, 1, 2 та 1,5 літра – вони чудово підійдуть на мед, сметану, фрукти, овочі, молоко; в них також можна і заморожувати продукти про запас;
  • пластикові відра на 3,5, 10 та 20 літрів – допускають зберігання питної води, олії, сипучих продуктів, а також речовин технічного характеру.

Перевагою магазину і те, що він реалізує товар власного виготовлення, що позначається остаточної вартості товару. Компанія співпрацює з покупцями, які бажають придбати товар оптом, вартість в залежності від обсягу. Поштові послуги онлайн-майданчик не використовуються. Доставка здійснюється по Україні, у Києві замовлення можна забрати самовивозом.