Одноразові стакани

Стакан 80 мл

стакан 80 мл

В упаковці 100шт.
Опис товару
Призначення: Для холодних та гарячих напоїв/їжі
Матеріал: Пластик
Підходить для алкогольних напоїв: Так
Колір: Прозорий
Об’єм: 80 мл
Стакан 180 мл

Одноразовий стакан 180 мл

В упаковці 100шт.
Опис товару
Призначення: Для холодних та гарячих напоїв/їжі
Матеріал: Пластик
Підходить для алкогольних напоїв: Так
Колір: Прозорий
Об’єм: 180 мл
Стакан 480 мл

Стакан 480 мл

В упаковці 100шт.
Опис товару
Призначення: Для холодних та гарячих напоїв/їжі
Матеріал: Пластик
Підходить для алкогольних напоїв: Так
Колір: Прозорий
Об’єм: 480 мл
Стакан 160 мл

Стакан 160 мл

В упаковці 100шт.
Опис товару
Призначення: Для холодних та гарячих напоїв/їжі
Матеріал: Пластик
Підходить для алкогольних напоїв: Так
Колір: Прозорий
Об’єм: 160 мл

Там, де мити посуд незручно чи неможливо, застосовують прозорі одноразові склянки для напоїв. Вперше їх виготовили 1970 року в Америці, де вони одразу почали користуватися великим попитом.
Сьогодні у світі без пластикових стаканчиків не обходиться жодний корпоративний захід, виїзна урочистість просто неба або пікнік на природі. Їх використовують у барах, у кафе, на фудкортах та в інших закладах громадського харчування. Скрізь, де здійснюється продаж та вживання холодних та гарячих напоїв.
У пострадянських країнах прозорий одноразовий посуд не визнавали довго, воліючи класичну порцеляну та грановане скло. Першими у пластикових виробах замість вафельних стаканчиків стали продавати морозиво. Потім їх почали активно застосовувати у їдальнях, фастфудах, кафе та торгових точках з вуличною їжею та прохолодними напоями.
У цій легкій, міцній та прозорій тарі на дитячих святах малюкам зручно подавати різнокольорові соки, лимонади, фруктові та кисневі коктейлі. Склянки із пластику затребувані у кухарів та кондитерів для приготування порційних десертів без випічки – мусів, желе, суфле та конфітюрів. З часом одноразовий посуд став обов’язковим атрибутом багатьох поїздок на природу, почав постійно застосовуватися в побуті та в офісах разом з кулерами з питною водою.

Одноразові стакани

Які переваги мають одноразові стаканчики від виробника Euro-Tara

У порівнянні зі скляними, пластикові склянки для кейтерінгу:

  • зручні – прості у застосуванні. Незалежно від розмірів, таким посудом можуть користуватися дорослі та діти будь-якого віку та статі;
  • практичні — застосовуються як за столом, так і в польових умовах;
  • безпечні та надійні — виготовляються із харчового пластику. Цей матеріал не б’ється як скло, не розмокає під впливом вологи, не протікає, не має запаху, не виділяє шкідливих речовин взаємодії з гарячими рідинами, не плавиться і не розклеюється. Подвійний шар пластику оберігає шкіру від термічних опіків. Можливість одноразового застосування запобігає поширенню багатьох захворювань;
  • легкі – упаковки одноразових склянок по 100 шт. легко зберігати та транспортувати. Вони не займають багато місця.

Якісні стаканчики від Євро-Тара підходять для прямого контакту з харчовими продуктами. Вона дозволяє зберегти смак та температуру. При необхідності пластикові стаканчики використовуються кілька разів після миття. У разі разового використання їх не потрібно мити, а зібрати в пластиковий пакет і викинути в контейнер для сміття, звідки вони потраплять на переробку. Виробництво цієї продукції здійснюється з екологічно чистої сировини — матеріалу, що розкладається, що при утилізації не забруднює навколишнє середовище. Вона відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки. Не містить шкідливих речовин та сполук, що становлять загрозу для довкілля та людського здоров’я.
Ціна одноразових склянок нижча за паперові і доступна для будь-якого бюджету. Оптом зі складу у Києві замовляють як корпоративні (великі підприємства, заклади громадського харчування), так і індивідуальні клієнти для особистих цілей.
Єдиний мінус – коли дме вітер під час заходів на вулиці, одноразові стаканчики падають разом із вмістом, і рідина розливається.

пластикові стакани від виробника

Які купити пластикові склянки недорого з доставкою по Україні

Чітких стандартів для виготовлення склянок не існує. Спеціалісти компанії EuroTara виготовляють продукцію з різними параметрами:

  • розмір/обсяг;
  • призначення;
  • форма та фактура.

Для кави-еспресо, а також для холодних напоїв найчастіше використовуються прозорі одноразові склянки об’ємом 80 мл. Для капучіно та латте – 180 мл. Для чаю, бульйону чи інших гарячих напоїв – 160 мл. Для пива – 480 мл. Важливо враховувати матеріал виготовлення полістирол або поліпропілен. Для розливу охолоджених напоїв (вода, пиво, сік, алкоголь, молочні продукти) підходять вироби з полістиролу. Але під впливом високої температури (понад +60 °С) полістирол нагріватиметься, деформуватиметься і виділятиме шкідливі для організму речовини. Тому для розливу гарячого чаю чи кави продукція цього матеріалу не підійде. Склянки з поліпропілену вважаються універсальними — підходять для розливу як гарячих, так і холодних напоїв.
Якщо виникли питання щодо продукції, умов співпраці або хочете купити прозорі стаканчики на опт за доступними цінами з доставкою в Київ та інші міста України, зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті телефонами або електронною адресою.