ПЛАСТИКОВі КРИШКИ

Пластикова кришка діаметр 28мм

Пластикова кришка

0.20 грн./шт. (роздріб 30коп)
Кількість в упаковці – 5000шт.
Опис товару

Кришки для пластикових бутилок призначені для закупорювання бутилок для газованих та негазованих напоїв. Має різну кольорову гаму.

Пластикова кришка діаметр 28мм

Пластикова кришка

0.25 грн./шт. (роздріб-30коп)
Кількість в упаковці – 1000 шт.
Опис товару

Кришки для пластикових пляшок призначені для закупорювання пляшок для газованих та негазованих напоїв. Має різну кольорову гаму.

Пластикова кришка діаметр 38мм (соковая)

Пластикова кришка

0.25 грн./шт. (роздріб-35коп)
Кількість в упаковці – 5000 шт.
Опис товару

Кришки для пластикових пляшок призначені для закупорювання пляшок для газованих та негазованих напоїв. Має різну кольорову гаму.

Пластикова кришка

Пластикова кришка

0.2 грн./шт.
Кількість в упаковці – 5000 шт.
Опис товару

Кришки для пластикових пляшок призначені для закупорювання пляшок для газованих та негазованих напоїв.Має різну кольорову гаму.

Пластикова кришка діаметр 48 мм

Пластикова кришка

0.45 грн./шт.(роздріб-50коп)
в упаковці 1600шт.
Опис товару

Кришки для пластикових пляшок 3,0-10,0 літрів, призначені для закупорювання пляшок для не газованих напоїв. Має різну кольорову гаму.

Пластикові кришки – комплектація до різної пластикової тари, яка призначена для ізоляції вмісту від зовнішнього середовища. Кришки вважаються дрібною деталлю, на яку ми часто не звертаємо уваги, але їх виробництво має свої вимоги. При використанні полімерних матеріалів для створення пластикових виробів потрібно дотримуватися технології, визначеної загальним стандартом якості для таких виробів.

Купити пластикові кришки для пляшок від виробника з доставкою

Кришки для пластикових пляшок і банок насправді набагато різноманітніші, ніж здається на перший погляд. Наша компанія виготовляє десятки різновидів кришок:

  • кришки з різьбленням для закручування. Випускаються для різних діаметрів шийки пляшки (24 та 28 міліметрів).
  • грибкові кришки з вбудованим ковпачком. Використовуються в комплектації пляшок для засобів побутової хімії, медикаментів у рідкій формі, технічних сумішей та рідин.
  • кришка пуш-пулл має висувний ковпачок із фіксатором, який відіграє роль дозатора вмісту пет пляшки. Такі можна зустріти на банках засобів для миття посуду та прання білизни.
  • кришка фліп-топ – нагадує формою дитячу пустушку з вбудованим ковпаком. Такі йдуть у комплекті пляшок з різними напоями та мінеральною водою.
  • кришка диск-топ – плоский ковпак у формі диска з дозатором, який з’являється при натисканні на поверхню. Такими кришками обладнають пляшки косметичних та миючих засобів.
  • кришка-ковпак – наконечник для пляшки з дозатором та знімним ковпачком. Йдуть у комплектації пластикової тари з харчовими приправами та соусами, на кшталт гірчиці.

Високоякісне обладнання для виготовлення кришок дозволяє нам створювати індивідуальні екземпляри для кожного нашого замовника. Ви можете замовити кришки різних розмірів та властивостей, щоб вони були щільними, пластичними або напівпрозорими. Крім того, на поверхні кожного виробу можливе гравіювання та спеціальне різьблення, на ньому поміщають логотип або символічні позначки.

Наш підхід до роботи відрізняється відповідальністю та дотриманням необхідних технологій виробництва. Кожен наш клієнт отримує можливість вибору серед безлічі продукції, яку він пропонуватиме своїй аудиторії покупців.