Одноразові ложки

Ложка одноразова полістирольна

Ложка одноразова полістирольна

В упаковці 100шт.
Опис товару
Довжина 165 мм. Висока якість
Ніж одноразовий

Ніж одноразовий

В упаковці 100шт.
Опис товару
Довжина 170 мм.

Одноразові ложки – це столові прилади, призначені для вживання рідкої чи розсипчастої їжі. Залежно від виробника та особливостей застосування, можуть бути різних розмірів та кольорів. Для супів, бульйонів, морозива, гарячих напоїв та десертів найчастіше використовують пластикові ложки.

Одноразові ложки

Де використовуються одноразові ложки

Вироби активно застосовують у закладах громадського харчування, офісах, при виїзді на заміські заходи, у побуті. Яскраві кольорові пластикові ложки ідеально доповнять тематичну вечірку. Вироби білого або прозорі частіше можна побачити на пікніках або під час фуршетів. Ложки, стилізовані під метал, із зображенням героїв мультфільмів порадують дітлахів на дитячому святі. А їхні аналоги з логотипом компанії стануть чудовим рекламним носієм.

Основні переваги:

  • Вигідна ціна. Одноразові ложки набагато дешевші за традиційні аналоги. Це дозволяє купити велику партію посуду під захід із мінімальними витратами.
  • Гігієнічність та безпека. Пластикова ложка використовується лише однією людиною. Тому за дотримання правил використання небезпека заразитися інфекційними хворобами через посуд виключена. Харчові види пластику надійні та безпечні. Головне, важливо враховувати їхні параметри. Не всяка одноразова ложка підійде для гарячих страв чи напоїв.
  • Міцність та легкість. Матеріал надійний та досить міцний. При цьому він набагато легший за метал, що зручно при транспортуванні.
  • Естетичність. Одноразова ложка може бути виконана у будь-якому варіанті дизайну чи розмірі. Пластик фарбують у різні кольори.
  • Безпека для дітей. Виріб не має гострих поверхонь, таким предметом практично неможливо випадково травмуватись.

Якщо посуд потрібно часто або чекає велика вечірка, вигідніше буде купити чайні, десертні або столові ложки оптом. Київ, як і будь-яке інше місто, пропонує широкі можливості вибору.

Особливості матеріалу

У магазинах здійснюється продаж ложок з різних матеріалів:

  • Поліпропілен. Харчові пластики цієї родини добре витримують високу температуру. Навіть за 100 градусів вони не плавляться і не деформуються. Оптимальне рішення для подачі супів, борщів, гарячих напоїв, каш тощо
  • Полістирол. Пластикові ложки цього максимально поширені, їх головна перевага – ціна. Допустиме використання для вживання холодних продуктів або теплих (до 60 градусів). Якщо температура виявиться вищою, виріб може деформуватися та виділяти токсичні речовини.
  • Дерево. Елегантний, екологічний матеріал. Але виробництво дороге.

Якісні одноразові ложки найвигідніше купувати від виробника. Якщо вони потрібні регулярно, варто обговорити великий опт у Києві чи іншому регіоні. Україна виробляє широкий перелік подібних виробів, вибрати краще недорого не складе труднощів. Купити одноразові пластикові ложки можна з доставкою, подробиці варто обговорити з менеджером магазину.