Прийом ПЕТ пляшок

 

Приймаємо пластикові пляшки за адресою: м. Київ, вул. Академіка Заболотного 27.

Забираємо своїм транспортом від 100 кг.

Ціна 25 грн/кг

Прийом ПЕТ пляшок — це послуга, якою може скористатися кожна людина. Адже звичайні пластикові пляшки — це дуже популярний різновид упаковки, яким користується, мабуть, кожен. Але більшість із нас, на жаль, продовжує викидати їх у загальний сміттєвий контейнер, навіть не замислюючись про те, яку шкоду пластик завдає навколишньому середовищу та здоров’ю. Насправді прийом ПЕТ пляшок для подальшої переробки — це відмінна альтернатива звичним способам утилізації. У цьому випадку пластик буде перероблений – з нього зроблять нові вироби, і сміття не завдасть шкоди екології. Крім того, це ще й вигідно.

прийом ПЕТ пляшок

Що таке ПЕТ-тара?

ПЕТ-пляшки – це звичайні пластикові пляшки, в яких продають воду, квас, пиво, кефір та інші напої. Вони можуть відрізнятися за обсягом, формою, кольором та призначенням.

ПЕТ-тара користується величезною популярністю, вона зручна, недорога та легка, а також міцна та прозора. Але виробники не рекомендують використовувати її повторно, тому більшість людей щодня викидає на сміття кілька пляшок.

Прийом ПЕТ тари

Навіщо потрібно збирати порожні пляшки?

Сміття зі сміттєвих контейнерів відправляється на сміттєзвалища, де піддається похованню. Лише невелика частина відходів переробляється чи спалюється для утилізації. ПЕТ-пляшки після попадання на звалище розкладаються до 400 років. А якщо їх спалюють, то у повітря потрапляє величезна кількість шкідливих речовин, які можуть провокувати розвиток захворювання органів дихання та навіть різні види онкології.

Тільки вторинна переробка забезпечує максимально ефективну боротьбу зі сміттям. З цієї причини прийом вторинної сировини — це дуже актуальна проблема. У багатьох країнах держава організує різні програми, які стимулюють громадян сортувати сміття.

До 70% відходів цілком можна піддавати вторинній переробці. Порожні пляшки здати найпростіше, вони відрізняються невеликою вагою та малим об’ємом (якщо випустити з них повітря). Також такий вид утилізації має чимало переваг:
Дозволяє отримати фінансову вигоду. Якщо здати ПЕТ тару у великому обсязі, можна непогано підзаробити. Така пропозиція буде вигідна великим підприємствам (особливо, якщо на них накопичується чимало брухту пляшок), ресторанам, пекарням, державним структурам, а також приватним особам.

Підтримує екологію. Токсичний сміття забруднює ґрунт, повітря, а також водойми. Його розкладання негативно впливає на здоров’я кожної людини. При цьому вивезення пляшок на переробку дозволяє подбати про майбутні покоління.
Дозволяє підтримати малий бізнес. Результатом переробки ПЕТ тари є вторинні ПЕТ гранули, які потім використовуються для виробництва пакувальних та енергозберігаючих матеріалів. Наша компанія, яка здійснює прийом пластикової тари, не відправляє зібраний пластик комусь іншому, а самостійно займається виробництвом пластикових пляшок, кришок, кег, відер, контейнерів тощо.

Шукайте, де здати вторинну сировину в Києві дорого? Зателефонуйте нам! Наша компанія допоможе звільнити квартиру, офісне приміщення або склад від ПЕТ тари, що накопичилася.

Прийом пластикової тари

Що роблять з ПЕТ-пляшок?

Під час переробки пластикова сировина піддається механічному дробленню, в результаті якого утворюється флекс — маса невеликих різнокольорових пластівців. З них уже роблять пластикові гранули – вторинний ПЕТ-гранулят.Його широко застосовують у виробництві:

  • преформ для ПЕТ-тари;
  • щільної плівки;
  • шнурів, обв’язувального шпагату;
  • текстильного поліестеру;
  • черепиці;
  • різних комплектуючих для автомобілів;
  • тротуарної плитки та ін.

Наша компанія використовує ПЕТ-грануляти, отримані в результаті вторинної переробки пляшок, для виробництва різних пластикових виробів.

Куди здати пластикові пляшки?

Замислюючись про те, куди здати пластикові пляшки, не треба бігати у пошуку, де ж ціна буде кращою. Вирушайте на вул. Академіка Заболотного 27 ми пропонуємо відмінні умови: ціна 25 грн/кг

Це найкраща пропозиція на ринку у м. Київ! Якщо потрібно здати ПЕТ пляшки обсягом понад 100 кг, компанія організовує вивезення. Можливий виїзд на лівий, правий берег Києва. Остаточну ціну прийому називає фахівець-приймальник після огляду сировини та її зважування.

Щоб змінити світ, достатньо почати з невеликого. Навіть регулярна утилізація ПЕТ-пляшок однією сім’єю вже позитивно позначиться на екології. Подбаємо про нашу планету разом