ПЕТ листовий

Реалізуємо ПЕТ листи власного виробництва. Гарантуємо високу якість та низькі ціни (067) 999-67-50

ПЕТ листовий виготовляється з нетоксичних поліефірних смол і має два основні різновиди. Вони відомі під назвами поліетилентерефталату аморфного (АПЕТ) та поліетилентерефталату гліколю (ПЕТГ).

пет листовий

Пріоритетні особливості та характеристики

ПЕТ листовий випускається переважно прозорий або молочний, рідше кольоровий. Початок динамічного та безперервно зростаючого виробництва даного продукту датується серединою 80-х років. Листовий ПЕТ характеризується специфічним хімскладом, що вигідно відрізняє даний матеріал від іншого роду пластиків. Споживачі, які вирішили купити ПЕТ пластик, переконалися, що цей будматеріал має безліч переваг:

  • значною ударною міцністю;
  • легкістю механічної обробки;
  • стійкістю до ультрафіолету, холоду та спеки;
  • мінімальною гігроскопічністю;
  • здатністю пропускати світло;
  • діелектричні властивості;
  • можливістю декорування;
  • малою газопроникністю;
  • екологічності.

Твердий pet пластик поступається в удароміцності тільки монолітному полікарбонату, при цьому він у десять разів надійніший за всі види акрилу. Він не стирається і стійко витримує механічні дії, зберігаючи свої експлуатаційні та технічні характеристики при температурі від –40 °С до +60 °С. ПЕТ пластик відрізняється незначним коефіцієнтом тертя і практично не вбирає вологу. У плані пропускання світла pet пластик можна порівняти з полікарбонатом або прозорим оргсклом, при цьому він не проводить струму та стійок до впливу агресивних хімічних реагентів та водяної пари. Продукт не містить токсичних елементів у вигляді кадмію та галогенів – процес його горіння не супроводжується виділенням шкідливих речовин.ПЕТ листовий (Україна і, зокрема, Київ виробляє відповідний будматеріал в асортименті) відрізняється дешевою собівартістю, зумовленою нетрудомістким процесом виготовлення, тому й у продажу такі листи пропонуються недорого, особливо якщо їх купувати від виробника оптом. Ціна за лист ПЕТ визначається форматом та товщиною. Вітчизняні та зарубіжні виробники випускають таку продукцію з шириною від 40 до 70 см, завдовжки від 60 до 120 см та завтовшки від 0,2 мм і більше.

пет листовий різнокольоровий

Головні сфери застосування

Висока пластичність, надійність та довговічність експлуатації листів ПЕТ дає можливість застосування їх у цілій низці напрямків. Міцність і довговічність листів зумовила їхнє широке застосування в рекламній індустрії — у Києві та інших містах країни з них виготовляють вивіски та банери, плакати та візитки, захисні щити та штендери.
Практикується використання цієї продукції під час виробництва таких виробів як цінники, канцелярські товари, буклетниці та підставки.

пет листовий Україна

Демократична ціна та безпека відповідного пластику спонукає попит на нього — покупцями виробу стають виробники харчових пакувальних коробок, прес-форм, блістерів, торговельного обладнання та тумб.Клієнтами компаній, що продають низькі ціни і опт на такий матеріал, стають промисловці, які займаються випуском торгових прилавків-дисплеїв, демонстраційних стійок і полиць, і будівельники, що виконують скління торгових автоматів. З ПЕТ, якісного та дешевого, роблять пілони, світильники та лайт-бокси у вигляді зупинок для громадського транспорту. Відповідний матеріал, що не допускає утворення сколів та тріщин, використовується для вікон – листовий ПЕТ товщиною від 2 мм надає віконним конструкціям антивандальні якості, завдяки яким їх неможливо розбити.