Пластикові бутилки

ПЕТ – це поліетиленглікольтерефталат, синтетична речовина, винайдена 1941 року англійською компанією «British Calico Printers». Продукт із класу поліефірів можна зустріти під назвами лавсан, майлар та інші. Ця речовина має тверду безбарвну структуру, змінює колір на білий чи прозорий залежно від фізичного стану.

Використання ПЕТ набуло широких масштабів у 1960-х роках, коли синтетичні волокна застосовувалися у вигляді тари для упаковки та текстильної промисловості. Через десять років, у 1970 році, компанія DuPont виготовила першу пластикову пляшку з ПЕТ, яка як пет-тара широко використовується і сьогодні. Такий екземпляр пластикової тари був потрібний для заміни скляної тари, адже вона виявилася непрактичною і досить дорогою. Цей революційний винахід досі не втратив актуальності, а ПЕТ тара застосовується в різних сферах промисловості України та в масштабних розмірах.

Переваги ПЕТ тари:

– вага пластикових пляшок у десять разів менша, ніж вага скляної тари такого ж обсягу. Це дозволяє спростити схему переміщення та транспортування.

– прозорість тари з поліетилентерефталату дозволяє бачити її вміст, створюючи привабливу оболонку. Так, соки, газовані напої та молочні продукти чудово виглядають у ємності з ПЕТ.

– пластичність матеріалу дозволяє транспортувати пластикову тару без можливих пошкоджень, що безсумнівна перевага над склом.

– виготовлення тари з ПЕТ можливе з первинної та вторинної сировини, що дозволяє економічно витрачати ресурси і не забруднювати навколишнє середовище і головне значно знижує ціну тари.

– декорування пластику можливо різними способами, тому що на його поверхні можна вибирати об’ємне різьблення, наклеювати плівку і фарбувати всю площу в потрібний відтінок.

ПЕТ тара Київ, яка узвичаїлася нещодавно завоювала неймовірну популярність і використовується в багатьох сферах промисловості України, в який головну нішу займає харчова. За відсутності тривалого контакту з більшістю речовин пластик не входить у реакцію, тому зберігання рідких продуктів є безпечним.

Щоб купити пластикову тару в тому числі і пластикові пляшки та необхідну комплектацію, звертайтесь за замовленнями до нашої компанії. Дотримуючись технології виготовлення, ми створюємо якісний і безпечний матеріал для кожного нашого клієнта. Ціни на пластикову петару залежать від обсягу замовлення. Для уточнення актуальної ціни на покупку пет тари оптом зв’яжіться з менеджерами нашої компанії.