Полістирол листовий

Одним з видів актуальних полімерних матеріалів є листовий лист, що виготовляється на основі мономеру стиролу. Цей продукт, що відрізняється легкою вагою, зарекомендував себе практичністю, простотою обробки та зручністю виробництва з нього найрізноманітніших виробів, характеризується рядом пріоритетних технічних особливостей.

Параметри матеріалу

Популярність полістиролу листового обумовлена ​​безліччю його корисних властивостей:

 • термопластичністю – відповідний полімер служить сировиною для вакуумного формування виробів різного призначення;
 • водостійкістю та мінімальною гігроскопічністю – він не псується від вологи і практично не вбирає її;
  діелектричними якостями – полістирол листовий не проводить струм;
 • міцністю, абразивною стійкістю та еластичністю – ці характеристики зумовили тривалий термін служби продукту;
 • екологічною безпекою — токсичні елементи у його складі відсутні;
 • стійкістю до впливу хімічно активних, агресивних реагентів, у тому числі лугів та кислот;
  придатністю до нанесення зображень у вигляді офсетного друку, шовкографії та трафаретних відбитків.

Полістирол листовий має ще одну перевагу — Україна його випускає у величезному асортименті. Сучасні споживачі мають можливість вибору: вони можуть купити в Києві та інших містах країни полімерні листи з різним ступенем прозорості та в широкій кольоровій гамі, у тому числі ефектний дзеркальний полістирол.Продається ця затребувана продукція недорого, особливо, якщо її купувати від виробника та роздробу віддати перевагу фінансово вигідному опту.

Полістирол листовий

Сфери застосування

Полістирол листовий досить універсальний — він активно застосовується у промисловому виробництві та будівельній сфері, зокрема, а в наступних галузях:

 • у дизайнерському оформленні фасадів та інтер’єрів будівель — для вікон та стінних перегородок;
  для утеплення зовнішніх стін житлових та комерційних об’єктів;
 • при виробництві захисних футлярів, чохлів, кожухів для електротехнічної апаратури та приладів;
 • для встановлення плакатів, вивісок, покажчиків, табличок рекламної чи інформаційної специфіки;
 • у виготовленні сантехніки, душових боксів, кабінок та комплектуючих.

У харчовій промисловості з полістиролу листового виготовляється одноразовий посуд та пакувальна тара для м’ясомолочних виробів та яєць. У сільському господарстві прозорі листи знаходять застосування в обладнанні теплиць, оранжерей та подібних споруд.

Полістирол листовий від виробника

Про методи обробки та вартості

Відповідну листову полімерну продукцію обробляють шляхами свердління, різання, формування, зварювання, а також склеювання неопреновими або ціанакрилатними складами.
Ріжуть її за допомогою спеціального ручного інструментарію чи дискової пилки. Для різання тонких екземплярів до 2 мм застосовується лобзик, а для подальшої ручної обробки країв — напилок та наждачний папір.
Просвердлювати полістирол листовим можна дрилем, підкладаючи дерев’яні бруски – такий метод запобігатиме деформації і не допустить утворення тріщин. Формування полімеру виконується вакуумним способом в умовах високої температури, а зварювання забезпечує ультразвукова або вакуумна технологія. Демократичність ціни цього товару — додатковий його плюс. Ціна за лист, залежно від габаритів та товщини будматеріалу, варіюється в діапазоні від 80 до 700 гривень за квадратний метр. Примітно, що багато вітчизняних виробників (Київ) пропонують придбати у них даний товар на найвигідніших для покупця умовах — оптом.