Одноразові тарілки

Тарілка пластикова d-20,5 см

Тарілка пластикова

В упаковці 100шт.
Опис товару
d-20,5см
Тарілка пластикова d-17 см

Тарілка пласт d-17см

В упаковці 100шт.
Опис товару
d-17см
Миска пластикова 350 мл, 500 мл

Миска пластикова 350 мл, 500 мл

В упаковці 100шт.
Опис товару
Об’єм мисок: 350мл, 500мл.
Тарілка пластикова на 2 відділи

Тарілка пластикова на 2 відділи

В упаковці 100шт.
Опис товару
d-20,5см
Тарілка пластикова на 3 відділи

Тарілка пластикова на 3 відділи

В упаковці 100шт.
Опис товару
d-20,5см
Тарілка пластикова

Тарілка пластикова

В упаковці 100шт.
Опис товару
Пластиковий одноразовий посуд відмінно зарекомендував себе, добре підходить для подачі десертів, закусок або кави. Термостійкий пластик витримує високотемпературну дію та захищає пальці користувача від опіків.
Тарілка пластикова прямокутна

арілка пластикова прямокутна

В упаковці 100шт.
Опис товару
130х210мм
Тарілка пластикова для ФРІ

Тарілка пластикова для ФРІ

В упаковці 100шт.
Опис товару
Тарілка пластикова одноразова для ФРІ використовується здебільшого на пікніках, фуршетах, закладах швидкого харчування. Виготовлена ​​із нетоксичних, екологічно безпечних матеріалів, які не є шкідливими для організму. Зручні та практичні у використанні, не гнуться. Можна використовувати для холодних та гарячих страв.

Одноразові тарілки – популярне рішення для організації пікніків, офісних вечірок, кейтерингу або фуршетів. Ще нещодавно їх використовували лише у недорогих закладах швидкого харчування або при виїзді на природу. Тепер виробники випускають різні пластикові тарілки – різної форми, кольору, розмірів і глибини. Деякі види виробів мають такий стильний вигляд, що чудово підійдуть навіть для заходів високого класу. Можливості використання такого посуду високо оцінили організації, які займаються організацією свят, кафе, співробітники офісів, шанувальники виїзних заходів.

Одноразові тарілки

Види одноразових тарілок: форма, розмір, особливості

Сьогодні можна придбати якісний одноразовий посуд від виробника як невеликими партіями, так і великим оптом. Вони відрізняються один від одного розмірами, формою, кольорами.
Одноразова тарілка може бути:

 • пластиковий,
 • паперовий,
 • картонної.

Пластикові тарілки, у свою чергу, відрізняються одна від одної особливостями матеріалу. Частина підходить лише для холодних закусок, інші – для гарячої їжі. Харчові види пластику дарують простір фантазії, адже матеріал дозволяє отримувати недорогі вироби будь-яких форм і розмірів. Одноразова тарілка може бути квадратною, круглою, овальною, розділеною на кілька секцій різного розміру. Придбати цей тип виробів можна у Києві, Запоріжжі, Дніпрі, Івано-Франківську, Харкові, Тернополі, Херсоні та багатьох інших містах.

Одноразові тарілки: причини популярності

Ще зовсім недавно пластикові тарілки можна було побачити лише у закладах швидкого харчування. Але вигідні ціни та доступність призвели до зростання їх популярності та в інших сферах:

 • Одноразові тарілки незамінні у заміських поїздках. Вони легкі, не б’ються, такий посуд не доведеться мити.
 • Прозорі пластикові тарілки «під скло» ідеально вписалися в інтер’єр багатьох кафе. Вони виглядають стильно, надійні, а ціна набагато нижча за скляні аналоги.
 • На паперові тарілки можна нанести свій логотип, поєднавши захід та рекламу бізнесу.
 • Веселі яскраві принти – ідеальне рішення для дитячого свята або молодіжної вечірки.

Пластикова тарілка – це можливість забути про стомлююче миття посуду після вечірки. Навіть якщо в будинку є посудомийна машина, вони позбавлять господиню додаткових клопотів. Вони зручні та безпечні. А за вартістю купити одноразові тарілки нерідко дешевші за воду та миючі речовини, які використовують для традиційного посуду.
Якісна пластикова тарілка може бути:

 • Дрібною або глибокою;
 • Круглої, прямокутної, квадратної;
 • З рівним або ажурним краєм;
 • З однією, двома або трьома секціями.

Залежно від потреб можна купити плоскі ємності або глибокі миски, блюдця, десертні, супові тарілки, а також вироби, що ламінують, стійкі до впливу ріжучих предметів.

Пластикові тарілки

Де і як купити пластикові тарілки?

Гурт пластикового посуду починається від одного пакування 100 штук. У місті Київ можливе самовивезення зі складу або доставка замовлення за домовленістю. У розділі Доставка та оплата перераховані регіони, куди здійснюється доставка. Там представлено практично всю Україну. Оплата можлива безготівковим розрахунком або готівкою, можливі індивідуальні умови для постійних клієнтів. Якісні одноразові тарілки від виробника – оптимальне рішення, що допомагає берегти сили, час, бюджет. Вона безпечна для здоров’я, гарна та зручна!