Поліпропилен листовий

Реалізуємо поліпропілен листовий власного виробництва. Гарантуємо високу якість та низькі ціни (067) 999-67-50

Поліпропілен листовий – високотехнологічний матеріал з характеристиками, що дозволяють використовувати його під час виробництва басейнів (обладнання та чаші), контейнерів, запчастин для транспортних засобів та інших виробів. Листовий поліпропілен широко застосовується у легкій
промисловості. Товари з його наявністю у складі зустрічаються на прилавках господарських, канцелярських магазинах та у бутиках з брендовим одягом та аксесуарами.

Думка експертів: поліпропілен листовий відрізняється простотою монтажу. Його використання у виробничих цілях не вимагає застосування складного обладнання та кріпильних елементів у нестандартному виконанні.

Популярний спосіб роботи – зварювання. Використання дроту з основної сировини дозволяє виконати рівний стик або зварити елементи під прямим кутом. Потрібне з’єднання, стійке до серйозних механічних навантажень? Використання екструдера, що розплавляє краї, є перевіреним рішенням. У розплавленому стані композиту можна надати будь-якої форми. Після застигання вона збережеться без змін.

Поліпропилен листовий

Виробництво поліпропілену в Україні.

Поліпропілен листовий виготовляється із застосуванням технології екструзії. Її суть: в’язка маса, оброблена на спеціалізованому устаткуванні, продавлюється у підготовленої форми. Завдяки контролю якості кожному етапі виробничий шлюб виключено. Стандартні властивості модифікуються шляхом додавання вихідного сиру присадок з унікальними формулами. Яскраві приклади: випуск морозостійких листів. Ціни на кінцевий продукт залежать від типу використовуваних присадок та габаритних параметрів.

Характеристики  Поліпропілен листовий від виробника можна купити з наступними властивостями:

  • хімічна стійкість (при контакті з агресивними складами характеристики листового поліпропілену залишаються незмінними);
  • не проводить електричний струм;
    водонепроникний;
  • міцність (поліпропілен листовий витримує серйозне механічне навантаження плюс напруга на вигин);
  • невелика вага (при купівлі оптом вирішення питань транспортування та зберігання не викликає труднощів);
  • несприйнятливість при контакті з відкритим вогнем (аркуші не підтримують горіння).

При виробництві поліпропілену листового не застосовуються токсичні речовини, що відбивається на його екологічності. Сучасні рішення виключають біологічний вплив, у тому числі шкідників.

Поліпропілен листовий від виробника

Формування вартості. Ціна за аркуш залежить від таких параметрів:

  • товщина (від 3 до 30 мм);
  • розміри (середня довжина – 2 м, ширина коливається в межах від 1 до 1,3 м);
  • вага (параметр залежить від товщини, стартує з позначки 5,5 кг).

Україна є активним споживачем високотехнологічного матеріалу. Враховуючи популярність використання, доступний великий гурт при покупці. Можлива доставка містами країни (Київ та обласні центри). Способи оплати та транспортування узгоджуються під час укладання договорів із постачальниками.